Valsts programma „Latvijas skolas soma”

2018. gada 29. oktobrī

„Latvijas skolas soma” ir valsts finansēta atbalsta programma, lai ikvienam skolas skolēnam būtu iespēja teorētiskās zināšanas papildināt ar pieredzi, kas gūta klātienē, apmeklējot muzejus, teātrus, koncertzāles, uzņēmumus, dabas takas un dažādus izglītojošus pasākumus.

2018.gada 6. septembrī „Arēnā Rīga” notika Latvijas 100- gadei veltīts iniciatīvas ‘’Latvijas skolas soma’’ atklāšana. Šajā pasākumā bija iespēja piedalīties arī mūsu skolas skolēniem. Skolēni darbojās radošajās darbnīcās un pasākuma noslēgumā baudīja izcilu svētku koncertu.

27.septembrī 1.-2. klašu skolēni devās uz koncertzāli ”Cēsis”, lai noskatītos koncertuzvedumu- muzikālās pasakas „Milzis un Zaļā jumprava”. (pasākuma apmeklējums projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros) 10. oktobrī 9. a klases skolēni devās uz Ed. Veidenbauma memoriālo muzeju „Kalāči”, lai piedalītos dzejas dienām veltītā pasākumā. (pasākuma apmeklējums projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros)

15., 16., 17. oktobrī 7.-9. klašu skolēni koncertzālē „Cēsis” noskatījās jaunāko Latvijas Simtgades filmu „ HOMO NOVUS”. (pasākuma apmeklējums projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros).  11.oktobrī 8.c klases skolēni CATA kultūras namā noskatījās teātra izrādi „Mana dzimšanas diena”. (pasākuma apmeklējums projekta ‘’Latvijas skolas soma’’ ietvaros) 9. novembrī 3.a un 3. b klases skolēni dosies uz koncertizrādi „Cēsis”, lai noskatītos LNSO koncertuzvedumu „Jaunais diriģents” (pasākuma apmeklējums projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros)