Spēka vingrinājumu sacensības par godu Lāčplēša dienai

2018. gada 14. novembrī

Lāčplēšu nedēļā vairāku dienu garumā pa starpbrīžiem skolēniem bija iespēja pārbaudīt sevi dažādos spēka vingrinājumos: pievilkšanās pie stieņa (zēni), noturēšanās kārienā pie stieņa (meitenes), plankings, rāpšanās pa virvi (sākumskola), svara stieņa spiešana guļus (pamatskola). Apsveicam spēcīgākos katrā klašu grupā (kopvērtējums par visiem vingrinājumiem): 1.-2. klase (zēni) I vieta – Franko Timoškovs (1.a),  II vieta – Linards Rainers Grimze (2.b), III vieta – Ralfs Raiņiks (2.a). 1.-2. klase (meitenes) I vieta – Nikola Līga, Čimoka (2.a),  II vieta – Ieva Zute un Evelīna Stalšāne (1.a), III vieta – Alise Azace (1.b). 3.-4. klase (zēni) I vieta – Markuss Safonovs (4.b), II vieta – Rūdolfs Bērzkalns (4.a), III vieta – Roberts Čaika (3.b). 3.-4. klase (meitenes) I vieta – Stella Paltiņa (4.b),  II vieta – Karīna Vīgante (3.b), III vieta – Anna Elizabete Lāce (4.a),  5.-7. klase (zēni) I vieta – Matīss Cekuls  (5.b), II vieta – Ričards Lošins (7b), III vieta – Jēkabs Rozenbergs (5.b). 8.-9. klase (zēni) I vieta – Markuss Vakss (9.b), II vieta – Ralfs Polis (8.b), III vieta – Reinis Kerliņš (8.a). 5.-9. klase (meitenes) I vieta – Angelika Šūmane (6.a) un Tija Lāce (5.a), II vieta – Suzanna Gredzena  (5.b), III vieta – Anete Marta Goba (5.b).