Latvijas Skolu ziemas Olimpiskais festivāls Ērgļos 2019.g.

2019. gada 06. martā

1.martā Ērgļos sākās Latvijas Skolu ziemas Olimpiskais festivāls, kurā piedalījās 1262 skolēniem no 139 skolām, kuri sacentās 13 individuālajās un komandu disciplīnās. Patīkamu pārsteigumu skolēniem sarūpēja olimpieši Juris Šics, Kristers Aparjods un Inārs Kivlenieks, kuri bija ieradušies klātienē, lai kopā ar festivāla vēstnesi Madaru Apsi sveiktu dalībniekus apbalvošanas ceremonijā.

No mūsu skolas Ērgļos startēja 18 skolēni sešos sporta veidos, no kuriem vienpadsmit atgriezās ar Olimpiskā festivāla medaļām, startējot individuāli vai komandās.

Distanču slēpošanā startēja  Amēlija Zaķe( 5.b klase) – 2. vieta brīvā stila slēpojumā un 2. vieta Ski krosā ( šķēršļu slēpojumā), Ričards Lošins (7.b) un Rolands Fjodorovs (4.b).

Kalnu slēpošanu pārstāvēja Jēkabs Purmalis (9.a) -  2. vieta frīstaila slēpošanā un Dominiks Paltiņš (7.a) snovbordā.

Slidošanā piedalījās Rūdolfs Bērzkalns (4.a) – 1. vieta 2x111m slidojumā, Arvīds Putniņš (4.a), Samanta Ferbera un Suzanna Gredzena (abas 5.b klase). Komandu stafetē  tika izcīnīta 3. vieta.

Festivāla ietvaros notika arī netradicionāli sporta veidi, kuros startēja mūsu skolas sportisti.

Sniega volejbols – komandā Sandija Sirmā (8.a),  Bella Pundure, Dāvis Jansons, Ričards Petaks un Toms Briedis (visi 9.a klase). Komanda iekļuva pusfinālā.

Disku golfs – komandā Ingemārs (9.b) un Kristiāns Stalšāni (6.a), Bella Pundure (9.a), Elīna Griezne, Kristians Daniels Leonovičs (visi 9.b). Komanda izcīnīja 1. vietu.

Paldies visiem mūsu skolas sportistiem un viņu vecākiem par atbalstu un līdzi jušanu! Īpašs paldies Stalšanu ģimenei par disku golfa komandas sagatavošanu!

foto