Uzdevumi par Cēsu pilsētas objektiem

2023. gada 08. februārī

Uzsākot 2. semestri, 5.-9.klašu skolēniem individuāli vai komandā bija iespēja piedalīties ideju konkursā. Tā dalībnieki veidoja radošus uzdevumus par Cēsu pilsētas objektiem, bet ar nosacījumiem - tie ietver praktisku darbību, atjautību un kontekstu ar matemātiku, dabaszinībām, sportu, IT. Izveidotie uzdevumi ir paredzēti 4 dalībnieku komandai, tos veiks mūsu pilsētas teritorijā.

Konkurss ir noslēdzies, žūrija izvērtējusi iesniegtos darbus un izvēlējusies uzdevumus, kurus iekļausim orientēšanās spēlē. Tajā piedalīsies mūsu skolas un Limbažu ģimnāzijas skolēnu komandas.

Paldies visiem atsaucīgajiem skolēniem par radošām, asprātīgām, neparastām, interesantām idejām!

Veiksmīgākie ideju autori iegūst iespēju tuvākajā pārbaudes darbā izvēlēties uzdevumu, kuru neveiks, bet saņems maksimālos punktus par tā izpildi mācību priekšmetā/-os, kurā uzdevums ir veidots: Mārcis, Edvarts, Miks un Gustavs no 6.a. klases; Rainers, Signija, Annija no 9.a; Lība, Kristiāna, Evelīna no 7.b klases.