Programma "Latvijas skolas soma"

2023. gada 21. decembrī

  1. decembrī pie 7. un 9. klašu skolēniem ciemojās Horeogrāfu asociācija ar radošo nodarbību "Mana runa pārliecina". Skolēni ļoti labprāt iesaistījās spēlēs un improvizācijās. Ļoti pārdomāta spēļu programma. Nodarbības laikā tika attīstītas tādas prasmes kā: Runas artikulācija; Uzmanība; Atmiņa; Atjautība; Improvizācija; Vadīšanas stils. Nodarbība bija ļoti interesanta – kā bērniem, tā skolotājiem.

Paldies nodarbības vadītājam Krišjānim – ļoti labas organizatoriskās dotības. Visās aktivitātēs labprāt iesaistījās arī tie skolēni, kuri ikdienā ir klusāki. Labi organizētas nodarbības. Tika ierosināti temati, lai stāstītājs varētu izvēlēties. Latviešu valodas skolotāji piefiksēja idejas, kuras turpmāk noderēs teātra mākslas nodarbībās. Nodarbības laikā neizpalika arī smiekli un jautrība.  Nodarbības notika programmas Latvijas skolas soma ietvaros.