Jaunumi programmā Latvijas skolas soma

2024. gada 04. martā

27. februārī 8.b klase apmeklēja Latvijas Universitātes Botānisko dārzu. Pieredzējuša gida vadībā skolēni iepazinās gan ar Volfšmitu dzimtas matojumu un nozīmi Botāniskā dārza vēsturē, gan kā gadu gaitā mainījusies muižas teritorija un tās ēkas. Skolēniem bija iespēja baudīt acāliju krāšņos ziedus un vēl paguva apskatīt fotogrāfes un pētnieces Gunitas Riekstiņas fotoizstādi, kas veltīta krāšņajām acālijām. LU Botāniskā dārza apmeklējums īstenots programmas Latvijas skolas soma ietvaros.

27. februārī 9. a klases skolēni apmeklēja Latvijas Okupācijas muzeju, tautā iesaukta arī par “Stūra māju”. Sarunā ar gidu skolēni uzzināja bijušās PSR Valsts Drošības komitejas īslaicīgās izmeklēšanas telpas kontekstā ar vēsturiskajiem notikumiem. foto