Projekta Latvijas skolas soma jaunumi

2024. gada 06. jūnijā

31.maijā skolā pie 1. – 9. klašu skolēniem viesojās Muks un Atra Aboroniņi ar koncertlekciju “Leģendas mūzikā”. Koncertlekcija “Leģendas mūzikā” ir papildinājums koncertlekcijai “Sprādziens mūzikā”, kuru mūsu skolēni ir pieredzējuši iepriekš.

Koncertlekcijas laikā skolēni tikai iepazīstināti ar tādām mūzikas leģendām, kā grupas “Prāta vētra”, “Eolika” un “Līvi”, kā arī ar latviešu komponistiem – Imants Kalniņš, Zigmārs Liepiņš, Uldis Marhilēvičš un Raimonds Pauls. Koncertlekcijas laikā uz ekrāna tika rādīti arī dziesmu vārdi un visiem bija iespēja dziedāt līdzi, ko daudzi bērni un skolotāji arī darīja.

Skolēni tika iesaistīti priekšnesumos – mākslinieki aicināja uz skatuves, lai dejotu un koncertlekcijas laikā bija arī viktorīnas jautājumi uz kuriem skolēni aktīvi atbildēja.

Mūsu skolai vienmēr ir prieks sadarboties ar Miku un Artu – koncertlekcijas ir ļoti pārdomātas, vienmēr tiek noskaidrotas vēlmes un visu saskaņo ar skolas koordinatoru un ir ļoti pretimnākoši. Mēs iesakām koncertlekcijas pie Artas un Mika. Paldies programmai Latvijas skolas soma. foto