Projektu nedēļas noslēgums

2017. gada 22. martā

22. martā 5.-8.klašu skolēni prezentēja labākos un interesantākos projektu nedēļas “Dari! Pēti! Radi!” darbus. Skolēni bija veidojuši filmas, maketus, spēles. Kristiāna, Selīna Anna un Amanda no 7.a klases iepazīstināja ar zīmju valodu un norunāja dzejoli tajā. Aleksis un Mikus no 6.b klases demonstrēja izveidoto Cēsu Svētā Jāņa baznīcas maketu. Estere (8.b) parādīja filmu par Cēsu pili, bet Megija (8.b) par Cēsu Pils parku. 5.a klase pastāstīja, ko viņi darīja projekta nedēļā: iepazina sevi un spēlēja sadarbības spēles, mācījās iesaiņot dāvanas, teikt viens otram komplimentus un daudz ko citu. Viņiem palīdzēja klases skolēnu vecāki. Reičela (8.b), Dārta un Marta (7.a) prezentēja spēļu bukletu, ko turpmāk varēsim izmantot klases pasākumos. Patrīcija, Sanija, Lība un Marta (6.b), Elīna, Laura un Linda (7.b), kā arī Samanta un Kate (7.a) pastāstīja par izveidotajām spēlēm. Paldies skolēniem un skolotājiem – konsultantiem! foto