Sporta pasākumi šajā mācību gadā

2017. gada 24. martā

foto  Volejbols ”Lāses kauss2017”  izcīnīta 1. vieta un iespēja piedalīties “Lāses kausa” finālsacensībās Rīgā 2017. gada 8. aprīlīMarta Paula Markovska, Vaira Reinsone, Vineta Tjarve (6.b klase), Monta Cekula (8.a klase), Bella Pundure, Linda Priedniece (7.a klase), Alīna Ņikitina (8.b klase), Sandija Sirmā (6.a klase).

 Esam uzsākuši hokeja cīņas turnīrā  “Zelta ripa”. Ar mainīgiem panākumiem izspēlētas četras spēles. Trīs spēles uzvarētas, bet viena zaudēta. Izšķirošā spēle par iekļūšanu finālā notiks 22. Martā. Turēsim īkšķus. Komandā spēlē: Kristiāns Stalšāns, Rūdolfs Dāvis Maklers, Edžus Kazaks (4.a klase), Tomass Šelengovs, Martins Traubergs, Matīss Cekuls, Daniels Zariņš (3.b klase), Rauls Janelsiņš, Arvīds Putniņš, Luiss Bulmeisters (2.a klase)

 Beigušās cīņas 3. klašu Starpnovadu sacensībās “Tautas bumbā”. Spraigās cīņās komanda izcīnīja 3. vietu. Ričards Ruska, Jēkabs Rozenbergs, Keita Gavrilova- Rogoza, Emīls Ozols, Matīss Cekuls, Samanta Ferbere, Suzanna Gredzena, Amēlija Zaķe (3.b klase), Aleks Emīls Valters(3.a klase).

 Ar kavēšanos (laika apstākļu dēļ), beigušās Starpnovadu sacensības distanču slēpošanā. Piedalījās Amēlija Zaķe (3.b klase), Emīls Freivalds, Rainers Pogulis (3.a klase), Elīza Šelengova (8.a klase), Elza Pūpe (8.b klase), Reinis Matīss Upens – 3. vieta, Rodžers Petaks (9.a klase).

 Neskatoties uz nestabilajiem laika apstākļiem, mūsu sportisti, ar labiem panākumiem, paspēja nostartēt 21. Latvijas skolu jaunatnes olimpiskais festivālā. Slidošnā – Artūrs Tomsons (8.a klase) -  izcīnīja divas zelta godalgas. Vēl piedalījās Rodžers Petaks (9.a klase) arī slidošanā, Elīza Šelengova (8.a klase), Ričards Lošins, Sebastians Saule (5.b klase) distanču slēpošanā, Elza Pūpe (8.b klase) biatlonā

 Vidzemes reģiona finālsacensībās “Tautas bumbā” 5. klasēm – izcīnīta 5. vieta: Linards Megris, Mikus Podmošins, Ralfs Aleksandrs Gulbis, Ričards Lošins, Kārlis Prikulis (5.b klase), Rolands Strods (5.a klase), Miks Ošs, Eduards Blumbergs, Ričards Špacs, Filips Dadzītis (4.b klase)

 Dienu pirms brīvlaika notika Starpnovadu sacensības volejbolā “C” grupas meitenēm un zēniem. No mūsu skolas startēja zēnu komanda un izcīnīja 5. vietu. Meitenes startēja ar divām komandām, kuras, uzvarot savās apakšgrupās, satikās finālspēlē un savstarpēji sadalīja pirmo un otro vietu: Vaira Reinsone, Vineta Tjarve, Annija Sanija Ivanova (6.b klase) un Estere Briede (5.a klase). Otra komanda - Bella Pundure, Linda Priedniece (7.a klase), Amanda Krista priedniece (7.b klase) un Sandija Sirmā (6.a klase). foto