Sporta sacensības martā

2017. gada 05. aprīlī

Turnīrs “ Zelta ripa”

28. martā Vidzemes Olimpiskajā centrā noslēdzās skolēnu hokeja turnīrs “Zelta ripa”. Mūsu komandas puiši 2. martā pirmo reizi vilka mugurā hokeja ekipējumu un spēlēja īstu hokeju. Divpadsmit komandu konkurencē, izcīnīta sestā vieta.Visi turnīra dalībnieki saņēma balvas no “3D cinema” Valmiera, Poligons -1 atlaidi lazertag spēlei, kā arī hokeja biļetes uz Latvijas – Francijas pārbaudes spēli Arēnā Rīga.

Dambrete

4. aprīlī skolas komandas piedalījās Starpnovadu sacensībās dambretē. Izcīnot 1. vietu sacensības beidza “C” grupas spēlētāji – Marta Alsberga, Daniēls Dadzītis (7.a) un Jēkabs Podnieks (6.b). 3. vietu izcīnīja “B” grupas spēlētāji – Elza Pūpe, Roberts Alsbergs un Artūrs Ozolzīle (visi 8.b klase). Piedalījās arī “D” grupas spēlētāji – Elīna Santa Mellēna, Adrians Goršēņins (4.b) un Roberts Kuļezņovs (5.b).