Sadraudzības koncerts Jaunpiebalgā

2017. gada 25. aprīlī

21. aprīlī skolas zēnu koris un 5.-8. klašu meiteņu koris devās uz sadraudzības koncertu Jaunpiebalgas Sv. Toma evaņģēliski luteriskā baznīcā. Dziesma vienoja Cēsu, Raunas, Jaunpiebalgas dziedātājus. Pēc koncerta skolēni jautri pavadīja laiku Jaunpiebalgas vidusskolā.

 Koru dalībnieku  daži atzinumi pr koncertu:  Linda Rence: ‘’Es pirmo reizi piedalījos šādā pasākumā ar kori. Tas man ļoti patika. Elza Pūpe: ‘’Tas bija ļoti saviļņojoši- dziedāt visiem kopā. Baznīcā kori ļoti labi skanēja. Bija ļoti jauki satikt savus draugus no citu skolu koriem.’’  Marta Reinsone: Katrs koris ļoti izcēlās ar saviem tērpiem. Man patika klausīties dziesmas, kuras bija sagatavojuši citi kori. Bija jauki dziedāt visiem kopā!’’ Estere Prikule: ‘’Ļoti jauki bija dzirdēt kā katrs koris dzied individuāli un kā visi izklausās kopā.’’