Olimpiskā diena 2017. gada 22. septembrī

2017. gada 22. septembrī

Olimpiskā diena 2017. gada 22. septembrī. foto

22.septembrī 563 vietās visā valstī notika LOK organizētās Olimpiskās dienas pasākumi, kuros dalību ņēma vairāk kā 136000 dalībnieku no 97 Latvijas novadiem un pilsētām. Olimpiskā diena tradicionāli iesākās ar kopēju vingrošanu skolās, Cēsu novada skolu komandas sacentās pretstafetēs, kā arī pārbaudīja spēkus dažādos fiziskos un sporta veidu vingrinājumos. Astoņas mūsu skolas komandas piedalījās pretstafetēs. 2.- 3. klašu komandās skrēja (3. vietas) - Anna Elizabete Lāce, Stella Paltiņa, Annija Krieviņa, Samanta Saviele, Lauma Jānelsiņa, Elīza Miesniece, Rauls Jānelsiņš, Rūdolfs Bērzkalns, Luiss  Bulmeisters, Tomass Vecgailis, Adrians Strods,   Roberts Muša.  4.- 5. klašu komandās skrēja (1. un 2. vieta) - Megja Kalniņa, Elizabete Leimane, Keita Jansone, Signija Lakse, Anete Goba, Suzanna Gredzena, Samanta Ferbera, Filips Dadzītis, Jēkabs Rozenbergs, Rūdolfs Maklers, Ints Breikšs, Rinalds Mikolajs, Kristians Stalšāns. 6.- 7. klašu komandās skrēja  (3. vietas) - Tīna Rodina, Estere Briede, Paula Miķelsone, Katrīna Vozņesenska, Kristela Girucka, Vaira Reinsone, Niks Alens Treijs, Linards Megris, Ričards Lošins, Adrians Dāvis Puriņš, Rolands Strods, Ralfs Kristiāns Polis. 8.- 9. klašu komandās skrēja (4. un 3. vieta) -Kaspars Ločmelis, Reinis Račāns, Artūrs  Ozolzīle, Ralfs Milherts, Mārtiņš Jakāns, Mārtiņš Megris,Elza Pūpe, Bella Pundure, Elīna Griezne, Laura Bobrova, Amanda Krista Priedniece, Linda Priedniece. 9.b klases skolnieks Ralfs Milherts uzrādīja labāko rezultātu pievilkšanās vingrinājumā – 22 reizes. Stafešu rezultāti un foto galerija Cēsu sporta skolas mājas lapā. Paldies visiem dalībniekiem par pozitīvu atmosfēru un labiem rezultātiem!

Sacensību rezultāti un fotogalerija Cēsu sporta skolas mājas lapā šeit