Spēka sacensībās par godu Lāčplēša dienai

2017. gada 23. novembrī

Par godu Lāčplēša dienai 13. novembrī vecāko klašu skolēniem starpbrīžos bija iespēja pamēģināt savas spējas spēka sacensībās – svara stieņa spiešanā guļus, kopā pulcējot 33 dalībniekus gan zēnu, gan meiteņu konkurencē.  Apsveicam ar godalgotām vietām 6.-7. klašu grupā meitenēm I vieta – Vaira Reinsone 7.b, II vieta – Sanija Annija Ivanova 7.b, III vieta – Patrīcija Lakstīgala 7.b.  6.-7. klašu grupā zēniem I vieta – Ralfs Polis 7.b, II vieta – Edgars Meirāns 7.b, III vieta – Niks Treijs 7.a. 8.-9. klašu grupā meitenēm I vieta – Bella Pundure 8.a, II vieta – Samanta Džeina Ābelīte 8.a, III vieta – Linda Priedniece 8.a.  8.-9. klašu grupā zēniem I vieta – Ralfs Milherts 9.b, II vieta – Roberts Vējš 9.a, III vieta – Henrijs Virsnieks 8.a